Wylewki Anhydrytowe Bielsko-Biała

Wylewki anhydrytowe Bielsko Biała i okolice

Współpracujemy z inwestorami prywatnymi i firmowymi w Bielsku-Białej i okolicach wykonując wylewki anhydrytowe. Wylewki pod ogrzewanie podłogowe są najskuteczniejszym rozwiązaniem w dzisiejszym budownictwie. Płynna konsystencja, niewielka grubość oraz wysoki współczynnik przewodzenia ciepła, sprawia, że wylewki anhydrytowe stanowią optymalne rozwiązanie. Zgłoś się do nas! Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wykonana przez nas posadzka anhydrytowa wyróżnia się wysoką jakością, a także niezmiennym składem, co jest możliwe dzięki temu, że masę dozujemy komputerowo.

Cena wylewki anhydrytowej w Bielsku-Białej

Zastanawiasz się, ile kosztuje posadzka anhydrytowa w Bielsku-Białej? Ceny wylewek anhydrytowych uzależnione są od grubości posadzki, wielkości powierzchni, a także rodzaju i klasy anhydrytu. Przekłada się to bezpośrednio na ilość zużytego materiału na metr kwadratowy posadzki. Uśredniony koszt wylewki anhydrytowej w Bielsku-Białej to ok 40 zł za 1 metr kwadratowy posadzki.

Wycena posadzki anhydrytowej w Bielsku-Białej

Dla naszych klientów udostępniliśmy kalkulator wylewki. Aby z niego skorzystać, należy określić powierzchnię jastrychu oraz to, czy planujesz wykonać z nami ogrzewanie podłogowe. Na podstawie tych danych podamy szacunkowe ceny wykonania wylewek anhydrytowych, a jeśli chciałbyś/chciałabyś otrzymać szczegółowy kosztorys, wystarczy, że podasz nam swoje dane kontaktowe, a także lokalizację budowy w Bielsku-Białej oraz typ obiektu i preferowany termin realizacji prac.

Zapraszamy do bezpłatnej konsultacji i wyceny.

Wykonujemy wylewki anhydrytowe w Bielsku-Białej i okolicach.