Posadzki samopoziomujące


Posadzki samopoziomujące i wylewki samopoziomujące znane są w branży budowlanej od lat. Ich pojawienie się na rynku materiałów wykończeniowych zrewolucjonizowało nasze podejście do systemów podłogowych. Dzisiaj po latach tradycyjne posadzki samopoziomujące ustępują miejsca innowacyjnym rozwiązaniom, które łączą w sobie właściwości samopoziomujące z szeregiem innych walorów użytkowych.Posadzka anhydrytowa zamiast tradycyjnej wylewki samopoziomującej


Alternatywą dla tradycyjnej wylewki samopoziomującej, po którą coraz częściej sięgają inwestorzy jest wylewka anhydrytowa samopoziomująca. Za jej wyborem przemawia szereg dodatkowych właściwości, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać estetyczną, a zarazem funkcjonalną posadzkę pod wybrany system podłogowy o wysokich parametrach użytkowych.

Podczas gdy płynna konsystencja nadaje posadzce właściwości samopoziomujące, które gwarantują idealnie gładką powierzchnię jastrychu, szybki czas schnięcia pozwala oszczędzić czas i pieniądze umożliwiając kontynuację prac wykończeniowych w obiekcie już po dwóch dniach od wykonania wylewki. W przypadku przestrzeni wielkopowierzchniowych posadzki samopoziomujące na bazie wylewek anhydrytowych pozwalają uzyskać wysoką estetykę – wylewka anhydrytowa nie wymaga bowiem dzielenia posadzki dylatacjami na mniejsze pola.

Posadzka samopoziomująca na bazie wylewki anhydrytowej doskonale sprawdzi się także w obiektach, w których zależy nam na minimalnym obciążeniu konstrukcji. Mniejsza grubość zastosowanej wylewki pozwala uzyskać efekt identyczny, co w przypadku tradycyjnych posadzek samopoziomujących, jednocześnie ograniczając do minimum obciążenie stropu.

Wylewki samopoziomujące Śląskie


Naszym Klientom oferujemy posadzki samopoziomujące oraz posadzki samopoziomujące pod ogrzewanie podłogowe. Wylewki, które stosujemy wysychają czasie od 24 do 48 godzin, co przekłada się na szybką realizację prac wykończeniowych w obiekcie. Aplikujemy mieszanki dozowane komputerowo, dzięki czemu nasze wylewki samopoziomujące charakteryzują się wysoką wydajnością oraz trwałością i wygodą użytkowania. Dozowanie komputerowe pozwala nam zapewnić tę samą wysoką jakość oraz parametry użytkowe wylewki samopoziomującej niezależnie do metrażu obiektu.

Posadzki samopoziomujące wykonujemy na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych, obsługując inwestycje realizowane na terenie województwa śląskiego. Klientów zainteresowanych wykonaniem wysokojakościowej posadzki samopoziomującej zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wiążącej wyceny oraz ustalenia dogodnego terminu realizacji prac w obiekcie.