Wylewka anhydrytowa Tychy

Wylewka anhydrytowa Tychy i okolice

Szukasz rzetelnego wykonawcy posadzki anhydrytowej w Tychach lub okolicy? Zgłoś się do nas! Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wykonana przez nas posadzka anhydrytowa wyróżnia się wysoką jakością, a także niezmiennym składem, co jest możliwe dzięki temu, że masę dozujemy komputerowo.

Cena wylewki anhydrytowej w Tychach

Zastanawiasz się, ile kosztuje posadzka anhydrytowa w Tychach? Ceny wylewek anhydrytowych w Tychach uzależnione są od grubości posadzki, wielkości powierzchni, a także rodzaju i klasy anhydrytu, jego wytrzymałości. Przekłada się to bezpośrednio na ilość zużytego materiału na metr kwadratowy posadzki. Uśredniony koszt wylewki anhydrytowej w Tychach to ok 40 zł za 1 metr kwadratowy posadzki.

Wycena posadzki anhydrytowej - Tychy

Dla naszych klientów udostępniliśmy kalkulator wylewki. Aby z niego skorzystać, należy określić powierzchnię posadzki oraz to, czy planujesz wykonać z nami ogrzewanie podłogowe. Na podstawie tych danych podamy szacunkowe ceny wylewek anhydrytowych, a jeśli chciałbyś/chciałabyś otrzymać szczegółowy kosztorys, wystarczy, że podasz nam swoje dane kontaktowe, a także lokalizację budowy w Tychach oraz typ obiektu i preferowany termin realizacji prac.

Wykonujemy wylewki anhydrytowe w Tychach i okolicach